МПП "Карат", скло, дзеркала, обробка скла, тріплекс, друк на склі в Чернівцях

Гравіювання дзеркала

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Гравіювання дзеркала Чернівці

Майстри нашої майстерні створюють в Чернівцях дзеркала з гравіюванням, що відрізняються привабливістю та легкістю догляду за поверхнею. Використання гравіювання на скляному покритті та дзеркалах дає можливість отримання ексклюзивної продукції.

Шляхом використання високоточного обладнання і великого досвіду майстрів, виходять приголомшливі багатогранні орнаменти, що переливаються та надають звичайним виробам гарний блиск. Для нанесення візерунка на дзеркала застосовуються різні форми фрези. За допомогою спеціальних різаків фахівці знімають шар скла, отримуючи ефектні малюнки. Можна замовити дзеркало з гравіюванням, з випираючим або, навпаки, втиснутим малюнком. Після нанесення гравіювання весь візерунок полірується по периметру виробу. Лінії орнаменту можуть бути абсолютно різноманітними: прямими, ламаними, закругленими або такими, що перетинаються один з одним.

Гравіювання дзеркала Чернівці
Гравіювання дзеркала Чернівці

Компанія "Карат" в Чернівцях це:

  • Гарантія. Ми ретельно стежимо за гравіюванням кожного виробу та не допускаємо шлюбу. До роботи приступаємо лише після перевірки макету із замовником.
  • Постійні клієнти. Нашу роботу знають у Чернівцях й клієнти стають нашими друзями, тому ми маємо багато постійних замовників і щодня додаються нові.
  • Працюємо з 1990 року. Компанія існує над ринком Москви понад 15 років. Ми стежимо за всіма новинками у світі гравіювання та найкраще впроваджуємо у своє виробництво.
  • Індивідуальний підхід до кожного. Кожне замовлення важливе для нас, незалежно від обсягу. Прислухаючись до побажань клієнта, ми бачимо найкращий спосіб реалізації задуманого.

Головними перевагами технології гравіювання є отримання якісного зображення, довгий термін служби виробів, можливість отримання візерунка на будь-якому полотні, легкість догляду та отримання ексклюзивного дизайну. Завдяки гравіюванню можна створити видимість структури мозаїки із дзеркала, що насправді є відвертою ілюзією, імітацією стиків між фрагментами із дзеркальною поверхнею.

Для консультації та замовлення послуг телефонуйте і наші спеціалісти обов'язково допоможуть вам у будь-якому питанні:

+38 066 044 3983, +38 0372 51 1434

Місто Чернівці, вулиця Лук’яна Кобилиці, 122а